Genetika v službách výživy ľudí

Čo keby sme konečne prestali skúšať a rozmýšlať nad nespočetným množstvom variant, možností a názorov. Aký by bol svet, keby mnohé náročné diskusie, pojmy a dojmy nahraradili informácie, ktoré by raz a navždy ukončili žabomyšie vojny. Osobne preferujem čo najväčšie množstvo informácií, pretože čím viac informácií máš, tým kvalitnejšie a presnejšie dokážeš konať.

Tento článok bude zameraný na dva prelomové produkty, ktoré sa mi dostali pod ruku. Obe služby majú spoločného menovateľa a to sú GÉNY. Gény nás robia tým, čím sme. Dávajú nam našu jedinečnosť, občas nám napomáhajú, inokedy hrajú v náš neprospech. A však… v oboch týchto službách vidím viac než obrovský potenciál. Dnes sa teda pozrieme na dve služby od dvoch spoločností. Jedna služba vychádza z dielne svetového giganta NUTRILITE ( genetický test bodykey ). Tá druhá vychádza z dielne dvoch slovenských genetikov a to doc. Ing. Radoslav Židek PhD. a Ing. Marek Šnirc, Phd. ( NU3GEN – Spoznaj svoj genetický potenciál ) .


NU3GEN – Spoznaj svoj genetický potenciál 

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný na článok

NUTRILITE ( genetický test bodykey )

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný na článok

ABOUT THE AUTHOR

Som mladý chalan ktorého baví meniť život ludí k lepšiemu. Postup ktorý aplikujem na klientoch som najprv aplikoval na sebe.Som akreditovaný a certifikovaný výživový poradca - svoje vzdelanie som nadobudol v odlišných vzdelávacích organizáciach pre čo najširší zástup informácií. Pôsobím ako spoluautor knihy 107 neodolatelných smoothie receptov. - Zakladateľ Slovenského klubu zdravia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Rastislav Bagita 

SLOVAK HEALTH CLUB

Tel. kontakt : 0917 236 108

IČO: 50300971

DIČ: 1081179363

Miesto podnikania :

Levice /Slovensko

Archív