Nutrilite Bodykey genetický test

Produkt Nutrilite Bodykey Genetický test zhrniem vlastnými myšlienkami. Myslím že Genetický test od Nutrilite je bezkonkurečný nástroj na stredoeurópskom trhu. Ako výživový poradca viem, že každý z nás ( výživových poradcov ) má svoje limity. A presne tieto limity budú víťaznými kartami pre službu NUTRILITE Bodykey Genetický test. Nutrilite je navyše svetový gigant v oblasti výživy a s odobnými službami sa stará o futbalový team AC Milan.

Genetický test

Základnou a najsilnejšou výhodou Bodykey genetického testu je zistenie, ktoré zložky makroživín spôsobujú vo vašom organizme priberanie. Toto zabezpečuje genetický test, ktorý na základe piatich genetických mutácií zisťuje, či priberáte viac zo sacharidov alebo tukov. Po zadaní ďalších parametrov ako sú výška, váha, vek a obvod pásu, Vám program generuje jedálničky na každý deň INÉ! Výhodou je aj možnosť nastaviť si cielenú hmotnosť a program Vám opäť nastaví stravu tak aby ste sa na požadovanú hmotnosť dostali. A čo je najlepšie máte túto službu doživotnú!

Schopnosť prispôsobiť sa

Či už ste vegetarián alebo všežravec, plánujete jesť päť krát denne alebo tri krát , alebo sa rozhodnete svynechať zo svojho jedálnička len jeden druh mäsa bodykey Vám to s ľahkosťou pár klikov prispôsobí. Nehovoriac o tom , že pri každom jedálničku máte podrobný návod na varenie, nákup a jedlá su neskutočne chutné. Keby ste s takýmito požiadavami zavolali svojmu výživovému poradcovi , kúpili by ste si vlastne nový jedálniček a čakali na jeho vypracovanie.

Fyzická aktivita

V programe Bodykey genetický test máte možnosť náplanovať si aj svoju fyzickú aktivitu .V ponuke je výber rôznych typov športov a cvikov s úrovňou zaťaženia, ktorá je programom sledovaná a tak je neustále kontrolovaný aj Váš jedálniček. V prípade zvýšenej fyzickej aktivity sa Vám jedálniček automatiky prepočíta a prispôsobí.

Pitný režim

Genetický test od Nutrilite Bodykey Vám nastaví aj Váš pitný režim. Dokonca v prípade, že ste vypili alkohol , máte možnosť jeho množstvo zadať do programu a ten Vám vypočíta príjem energie z neplánovaného nápoja.

Zhrnutie

Ceny výživového poradcu sa pohybujú od 150- 500 € a to sa bavíme o pár jedálničkoch a mesiacoch spolupráce. Výživový poradca je obmedzený technológiami, časom, vedomosťami, fantáziou..Táto služba stojí v ťažkom priemere toľko, ako polročná spolupráca s výživovým poradcom. Cena služby je 480€. V podstate po absolbovaní genetického odberu ( vytretie úst vatovou paličkou ) a odoslania anonymnej vzorky do certifikovaných  laboratórií v Rakúsku, Vám prídu prihlasovacie informácie na Váš Bodykey účet, ktorý je nastavený podľa Vašej genetiky. A Vaša zmena sa môže začať.

V prípade záujmu o túto službu sa s Vami rád skontaktujem a dodám ďalšie informácie.

Rastislav Bagita Kontakt

Viac informácií nájdete na stránkach:

WWW.BODYKEY.CZ

 

ABOUT THE AUTHOR

Som mladý chalan ktorého baví meniť život ludí k lepšiemu. Postup ktorý aplikujem na klientoch som najprv aplikoval na sebe.Som akreditovaný a certifikovaný výživový poradca - svoje vzdelanie som nadobudol v odlišných vzdelávacích organizáciach pre čo najširší zástup informácií. Pôsobím ako spoluautor knihy 107 neodolatelných smoothie receptov. - Zakladateľ Slovenského klubu zdravia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Rastislav Bagita 

SLOVAK HEALTH CLUB

Tel. kontakt : 0917 236 108

IČO: 50300971

DIČ: 1081179363

Miesto podnikania :

Levice /Slovensko

Archív