Trápi Vás bolesť kĺbov? Dajte svojim kĺbom presne to čo potrebujú!

Trápi Vás alebo Vašich známych bolesť kĺbov? Že ste skúšali  rôzne kĺbové výživy z lekárne?

Najprv si povedzme niečo o kolagéne. Je to ochranná substancia tvoriaca 40% proteínov v tele človeka. Táto špeciálna substancia zaisťuje pružnosť buniek v našom tkanive. Kolagén sa vytvára syntézou C vitamínu s bielkovinou. Dopĺňanie kolagénu iba jedením živočíšnych chrupaviek určite nestačí, telo z neho vstrebáva len minimálne množstvo a je to navyše nepraktické. Časom sa schopnosť tela vytvárať si vlastný kolagén vytráca a vtedy prichádzajú problémy v podobe bolestí kĺbov, samozrejme ich môže spôsobovať aj mnoho iných faktorov.

Kombinácia prípravkov:

 Glukosamín s KadliovníkomOmega-3 Complex (Omega-3 komplex) Vitamín C Plus + Cal Mag D Plus

Informácie k produktom sa dozviete po kliknutí na názov produktu.

Existuje overená kombinácia doplnkov výživy, ktorá má pozitívne účinky na na kĺby. Tento doplnok výživy používa aj tím Jána Železného. (Ján Železný je český atlét, oštepár. Je považovaný za najlepšieho oštepára všetkých čias)

Omega 3 Komplex má pozitívne protizápalové účinky.

Vitamín C dokáže podporiť tvorbu kolagénu a zrýchluje hojaci proces.

Cal Mag D plus obsahuje tri živiny z prírodných zdrojov – vápnik, horčík a vitamín D. Vápnik je potrebný k zachovaniu normálneho stavu kostí.

Na všetky produkty od spoločnosti Nutrilite máte trojmesačnú záruku spokojnosti.

ABOUT THE AUTHOR

Som mladý chalan ktorého baví meniť život ludí k lepšiemu. Postup ktorý aplikujem na klientoch som najprv aplikoval na sebe.Som akreditovaný a certifikovaný výživový poradca - svoje vzdelanie som nadobudol v odlišných vzdelávacích organizáciach pre čo najširší zástup informácií. Pôsobím ako spoluautor knihy 107 neodolatelných smoothie receptov. - Zakladateľ Slovenského klubu zdravia.

Rastislav Bagita 

SLOVAK HEALTH CLUB

Tel. kontakt : 0917 236 108

IČO: 50300971

DIČ: 1081179363

Miesto podnikania :

Levice /Slovensko

Archív