Tvaroh pred spaním a počas diéty tá najlepšia voľba !

Veľa športovcov tvrdí že tvaroh je dôležité jesť pred spaním prečo tomu ale tak je?

Tvaroh je mliečny produkt ktorí je v našich obchodoch ľahko dostupný. Je to úžasný zdroj bielkovín ktorí navyše obsahuje minimálne množstvo kalórií a to nie je všetko, vďaka bielkovine zvanej Kazeín ktorá má dobu stráviteľnosti niekde v rozmedzí sedem hodín čo je napríklad v porovnaní so srvátkou ktorú trávy telo približne behom hodiny obrovské plus vďaka tomu že telo je relatívne počas celého spánku zásobené bielkovinami a svaly majú dosť energie a živín na rast.

Tvaroh a chudnutie ?

Tvaroh je ideálna surovina pri diéte a chudnutí pretože obsahuje bielkoviny s minimálnou kalorickou hodnotou a zároveň má dostatočné nutričné hodnoty. Pre telo je ľahko stráviteľný a zasýti vás na dlhý čas. Už 250g tvarohu vás neuveriteľne zasýti a zaženie hlad na pár hodín.

Čo všetko ešte nájdeme v tvarohu?

  • Omega 3 mastné kyseliny
  • Omega  6 mastné kyseliny
  • Vápnik
  • Fosfor
  • Vitamín B12

Tvaroh je najlepšie kombinovať s ovocím pri kombinácií s inou bielkovinovou zložkou môžu nastať tráviace problémy ako plynatosť, nafúknutosť, pálenie záhy…

ABOUT THE AUTHOR

Som mladý chalan ktorého baví meniť život ludí k lepšiemu. Postup ktorý aplikujem na klientoch som najprv aplikoval na sebe.Som akreditovaný a certifikovaný výživový poradca - svoje vzdelanie som nadobudol v odlišných vzdelávacích organizáciach pre čo najširší zástup informácií. Pôsobím ako spoluautor knihy 107 neodolatelných smoothie receptov. - Zakladateľ Slovenského klubu zdravia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Rastislav Bagita 

SLOVAK HEALTH CLUB

Tel. kontakt : 0917 236 108

IČO: 50300971

DIČ: 1081179363

Miesto podnikania :

Levice /Slovensko

Archív