Vyspovedali sme mladú boxerku: Denisu Čičóovú

Denisa Čičoová je novým členom slovenského klubu zdravia, má 24 rokov, venuje sa boxu, čo ju robí celkom zaujímavou ženou, nakoľko má malú dcérku Zoé. Na úvod ma napadlo že by bolo zaujímavé interviu s Deniskou.

Čomu sa venuješ? 

Venujem sa športu, svojej rodinke, snažím sa byť najlepšou matkou, venujem sa hlavne boxu v profi kategórií , a som praktická sestra. Baví ma aj JUDO, zdraví životný štýl, pečiem nízkokalorické koláče a recyklujem. 

Palicinky z pohánkovéj múky s rastlinným proteínom

Aký typ tréningov sa ti páči? 

Moje oblúbené sú HIIT tréningy, samozrejme však nácviky techniky na boxe a aj sparingy. Mám rada aj posilku ,beh, korčule a tanec.

Ako zvládaš trénovať pri Zojke?

Zojku si beriem zo sebou na tréningy. Zvykla si a aj si s nami zacvičí. Čo si na nej všímam , má talent na šport a baví ju to čo ma nesmierne teší. Občas sa v šak o Zojku postará aj ocino. V Kosi fitness majú detský kútik v ktorom sa môže zahrať zatiaľ čo mi trénujeme.

Čo by si chcela dosiahnuť v športe?

Mojim momentálnym cielom sú majstrostvá Slovenska. Verím, že sa mi tento cieľ podarí splniť, pretože mám doma perfektnú podporu a dobrého trénera Laci Horvátha a Paszterko László.

Čo je tvojím životným cielom a aké máš vzory? 

Mojím životným cielom je štastná rodina, pozitívne pôsobenie na ľudí, a zanechať za sebou niečo hodnotné. Vzorom je mi samozrejme maminka a potom všetky úspešné ženy v československej ženskej komunite osobného rastu, Krása v popredí ktorú vedie úžastná Danielka Víznerová. 

Aké je tvoje obľúbené jedlo? 

Samozrejme mám rada šaláty a všetky zdravé a zaujímavé jedlá. Moja falošná sviečkova s kuracích pŕs a pohánkou je však moja najoblúbenejšia aj keď je to zaujímavý recept, ktorý mi ale velmo zachutiľ. A ešte kokosový proteínový puding.

Akú značku športového oblečenia uprednostňuješ a akú značku doplnkou výživy používaš?

Moja oblúbená je Venum, XS Energy, NIKE a Extrem Hobby. Čo sa týka  doplnkov výživy, užívam doplnky Značky Nutrilite a športovú výživu XS SportNutrtition. 

ABOUT THE AUTHOR

Som mladý chalan ktorého baví meniť život ludí k lepšiemu. Postup ktorý aplikujem na klientoch som najprv aplikoval na sebe.Som akreditovaný a certifikovaný výživový poradca - svoje vzdelanie som nadobudol v odlišných vzdelávacích organizáciach pre čo najširší zástup informácií. Pôsobím ako spoluautor knihy 107 neodolatelných smoothie receptov. - Zakladateľ Slovenského klubu zdravia.

Rastislav Bagita 

SLOVAK HEALTH CLUB

Tel. kontakt : 0917 236 108

IČO: 50300971

DIČ: 1081179363

Miesto podnikania :

Levice /Slovensko

Archív